חיפוש אמנים
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
[א-ת]
[A-Z]

הוליווד הייטס

hollywood-heights

הוליווד הייטס

לורן הינה נערה מתבגרת, ביישנית אך מבריקה, החולמת לעסוק בכתיבת שירים. היא שולחת את שיריה בסתר לאלילה, כוכב הרוק אדי דוראן. חלומותיה הפרועים ביותר מתגשמים כשהיא זוכה בתחרות כתיבה בחסותו של אדי דוראן.
עוד

עוד...

hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 1 כוכב הרוק אדי דוראן וזוגתו, קלואי, חוזרים ללוס אנג'לס להופעה אחרונה בסיבוב ההופעות שלו. מעריצתו המושבעת, לורן, וחברתה טובה מליסה, מצליחות לפלס את דרכן להופעה ברגע האחרון, כשאדי עולה לבמה.
holywood_e1
למה את כ"כ שמחה? הפרק הראשון של הוליווד הייטס | עכשיו לצפייה ישירה
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 2 במהלך ההופעה של אדי, לורן נפעמת כשמבטיהם מצטלבים. אחרי ההופעה היא שולחת לו בטוויטר שיר שהיא כתבה, וזה תופס את תשומת ליבו. קלואי נתקלת בידיד ותיק.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 3 אדי פוגש את טיילר למשקה, אבל השיחה הופכת לריב על אירועי העבר. מליסה מספרת ללורן על תחרות כתיבת השירים של אדי. זו ההזדמנות הגדולה שלה.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 4 מליסה מנסה לשכנע את לורן להגיש מועמדות לתחרות. קלואי נפגשת עם טיילר ומתעמתת איתו. פיל מנסה להגיע לכסף הגדול.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 5 לורן מודאגת מהתחרות של אדי, ומליסה ונורה מנסות לעודד את רוחה. פיל מנסה לקדם את עצמו בעולם העסקים המפוקפקים ומושך את תשומת ליבו של אביו. ג'ייק מנסה לנהל חיי זוגיות בתוך טירוף עסקי המוזיקה.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 6 השיר של לורן נכנס לרשימת ה"טופ 25" בתחרות של אדי. קלואי זוכה לביקור נימוסין מחברתה הכתבת, לילי, ומגלה חדשות מטרידות. לורן מנסה לעודד את אדם להזמין את מליסה לנשף הסיום.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 7 מקס מתמודד עם קשיים בהכנת המועדון לפתיחה. דון ואדריאנה נקלעים לויכוח והוא מציב בפניה תנאים חדשים. פיל מקדם את עסקיו עם קולורדו. לורן מקבלת חדשות לגבי עתידה. אדי מנסה לקדם את יחסיו עם קלואי.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 8 היחסים בין נורה לדון מתחממים, אלא שהוא מסתבך בצרות. הנערות ניגשות למבחן הגדול במתמטיקה, אלא שזה מזמן איתו הפתעה חדשה. השיר של לורן מתפרסם ברחבי בית הספר. אדי ומקס עובדים על הכנת המועדון לפתיחה.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 9 קלי עוזרת לג'ייק לבחור את שירי התחרות, אך למרות התעקשותה, ג'ייק מסיר את השיר של לורן. בינתיים, מליסה משכנעת את לורן להגיע לפתיחת המועדון של מקס ולנסות למסור לאדי את השיר שלה באופן אישי.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 10 מליסה ולורן מצליחות להיכנס בתחבולות לפתיחת המועדון של מקס. אדי וקלואי נפגשים במסיבה עם מנהל סטודיו חשוב, קונור מורגן. טיילר משתכר ומעורר את חשדו של מקס. אדי מתכונן לעלות לשיר על הבמה עם הפתעת הערב.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 11 אדי וקלואי רבים על התמונה של טיילר. לורן מקבלת חדשות מדאיגות מבית הספר, ומנסה להבין מי עומד מאחוריהן. אדריאנה ופיל עושים צעד נוסף בניסיון לכסות על עקבותיהם בגניבת המבחן. לילי מבקרת את טיילר בדירתו.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 12 אדי מתכנן הפתעה לקלואי. בינתיים, לורן עומדת בפני השעייה מבית הספר, אלא אם כן תצליח להוכיח שלא בה האשמה.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 13 מל, לורן ואדם מוצאים דרך להפליל את פיל ואדריאנה, ובו בעת ממתינים להכרזה של אדי על חמשת העולים לגמר. אדי וקלואי מתכננים נסיעה, אך היא מקבלת הצעה מעניינת מטיילר.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 14 קלואי ואדי מתכוננים לנסיעה הרומנטית שלהם, אך אדי מודאג לגבי טיילר. לורן מתמודדת עם כך שהשיר שלה לא נבחר לתחרות, ונורה, אדם ומליסה מחליטים לעשות משהו בנוגע לזה. פיל מקבל עונש מקל מבית הספר.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 15 קלואי ואדי מתמודדים עם ההתרגשות של הצעת הנישואים. נורה מנסה לשכנע את מקס להקשיב לשיר של לורן ולהעביר אותו לאדי. לורן מתמודדת עם האכזבה מהתחרות, ומל ואדם מנסים לכוון אותה לכיוון חדש.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 16 השיר שלך לורן נכנס למתמודדים בגמר תחרות השירים של אדי דוראן, תודות לאימה של לורן. אדי מגלה שטיילר לא מפסיק להטריד את קלואי, ומזהיר אותו. טיילר מקבל תפקיד בסדרה חדשה, ומחזר אחרי ג'ייק.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 17 לורן מתרגשת לקראת שלב הגמר של התחרות ומנסה למצוא דרך להתגבר על פחד הבמה שלה. נורה מזמינה את דון לארוחת ערב ביתית, שמתקדמת לא כמתוכנן. קלואי נפגשת עם טיילר ועם לילי מאחורי הגב של אדי.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 18 קלואי ואדי מבשרים את הבשורה. לורן מתכוננת לקראת התחרות.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 19 לורן וחבריה הולכים לאיבוד ברחבי הוליווד, בזמן שהתחרות מתחילה.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 20 לורן מוצאת דרך להגיע למועדון ועולה להופיע על הבמה. קלואי מופתעת לראות את אמא שלה, ג'קי.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 21 לורן עולה להופיע אחרי שכבשה את פחד הבמה שלה. קלואי מנסה להסתיר את אמא שלה ג'קי מאדי.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 22 לורן מגיעה לצילומי הקליפ של אדי, ומגלה שהיא עומדת לככב בקליפ. פיל מוכיח את הנאמנות שלו לקולורדו.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 23 קלואי מנסה להשתתף בקליפ של אדי. טיילר חושף את הסוד שלו. אדי ולורן מתקרבים. קלואי מסתירה סודות גדולים ומקס עולה על עקבותיה.
hollywood-heights
הוליווד הייטס - פרק 24 מקס מתעמת עם קלואי בנוגע למידע שגילה עליה. פיל נחקר בנוגע לשוד.

תיאור