חיפוש אמנים
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
[א-ת]
[A-Z]

השמות של כל הכוכבים בסנאפצ'אט

Untitled-1

האפליקציה שמטריפה את העולם וגם את כל המפורסמים! כנסו לפרטים

תשכחו מאינסטגרם וטוויטר, כי אם אתם רוצים הצצה אמיתית של חיי הסלבס, אתם חייבים לעקוב אחריהם בסנאפצ'אט! . בין אם זה מבט ראשון על צבע השיער החדש של קיילי ג'נר, סיור מודרך בחדר ההלבשה של וואן דיירקשן או לראות איך קים קרדשיאן מתחילה את הבוקר, הכל נמצא ממש שם!

סנאפ

כדי שתהיו הראשונים לראות ולדעת, הכנו לכם רשימה של מפורסמים סופר שווים שתעקבו אתחריהם, מוכנים?

סנאפ

snacphat-4

5 Seconds of Summer - WeAreFiveSOS

Ally Brooke - itsmeallyb Ariana Grande - Moonlightbae Arnold Schwarzenegger - arnoldschnitzel Ashley Benson – Benzo33 Austin Mahone - YungMahone Avicii - TimBling Bea Miller - aebrellim Becky G - BeckyGOfficial Bella Hadid – Babybels777 Bella Thorne - BellaThorneDAB Blake Lively - LivelyBK סנאפ snapchat-1  

[סנאפ

Bradley Simpson - bradibeg

Brody Jenner - nextjenneration Calvin Harris - calvinharris Charlotte Crosby – clc_17 Chloe Ferry – chloe1ferry Chris Brown - Bpchrisbrown Chrissy Teigen - ChrissyTeigen Chris Pratt - ChrisPrattSnap Cody Simpson - AussieMuso Dinah-Jane Hansen - dinahdime Diplo - Diplo DJ Khaled – djkhaled305 Ed Sheeran - teddysdaytoday Ellen - Ellen Fetty Wap - fettywap1738 Fifth Harmony - FifthHarmony

סנאפ

celeb-snapchat-5

סנאפ

Gaz  Beadle – gaz2270

Gigi Hadid - DoubleGiForce Gregg Sulkin - gsulkin Hailee Steinfeld - Haiz Hailey Baldwin – Haileybisboring Hilary Duff - ohheyhilary Holly Hagan – HollyHagan1 Jacob Whitesides - jacobontour Jade Thirlwall - justjadeamelia​ Jake Miller - JMillerMusic Jason Derulo - derulo_jason Jamie Foxx - iamjamiefoxx Jamie Laing - jamielaing Jared Leto – JaredLeto Jason Derulo – Derulo_Jason

סנאפ

celeb-snapchat-7

סנאפ

Jennifer Lopez - jlobts

Jessica Alba – jessicamalba Joe Jonas – joseadam John Mayer - johnthekangaroo Josh Peck - joshuapeck Julianna Hough - jujucaroo Justin Bieber - rickthesizzler Kate Hudson - khudsnaps Kim Kardashians - KimKardashian Keegan AllenLifeLoveBeautyB Kendall Jenner - KendallJenner Kylie Jenner – Kylizzlemynizzl Lady Gaga - ladygaga Little Mix – Littlemix_offic Lou Teasdale - LouTeasdale Macklemore and Ryan Lewis - mackandryan Martin Garrix - martingarrix Meghan Trainor – Mtrainor22

סנאפ

snapchat-3

סנאפ

Miley Cyrus - mileycyrus

Nash Grier - LifeOfNash Nathan Sykes - sykesmusic Niall Horan - Niallhoran Nick Jonas – JickNonas Nicole Richie - itsnikkifresh Normani Kordei – moniloves31 Olivia Culpo - oliviaculpo One Direction - onedirection Paris Hilton - Realparishilton Perrie Edwards - ​@Perriesnap Peyton List - lalapeyton Pia Mia - princesspiamiap Ruby Rose - rubyrose Rihanna – Rihanna

Rixton - rixtonofficial

Selena Gomez - SelenaGomez Shay Mitchell – OfficialShayM Shawn Mendes – ShawnMendes1 Skrillex - skrilloo Snoop Dogg – snoopdogg213 The Weeknd - xo.official Tori Kelly - Koritelly Trey Songz - treysongz Tristan Evans – trisberg Tyga - lamboluxury The Vamps - Vampssnap Vanessa Hudgens - gypsybanessa Victoria Justice – victoriajustice Zayn Malik - Zayn Zedd - Zedd Zendaya - zendaya_96

סנאפ

וכמובן שגם אנחנו חלק מהתופעה והטירוף , אז אל תשכחו קודם כל לעקוב אחרי MTVISRAEL